Szenior tenisz Egerben

0

Egyesületünk a Magyar Szenior Tenisz Szövetséggel karöltve először rendezte meg a generáció számára megrendezett országos bajnokságot.

Június 20-án, csütörtökön kezdődött és egészen vasárnapig tartott az országos szenior teniszbajnokság, melynek először adott otthont Eger egyesületünk és a Magyar Szenior Tenisz Szövetség közös szervezésében. Az év legrangosabb szenior versenyén a játszmák az Invest Sportcentrumban és az érsekkerti teniszpályán zajlottak, ahol remekül szerepeltek a hazai versenyzők.

A négy nap alatt összesen 200 mérkőzést játszott a 150 résztvevő játékos.

A sikeresen megrendezett 4 napos torna után a Tenisz Szövetség Elnöke rendkívül elégedetten nyilatkozott, és szóbeli ígéretet tett arra, hogy jövőre is Eger rendezheti meg a Magyar Bajnokságot!