Megnyitotta kapuit az ESE nyári tábora

0

Több turnusban, mintegy 160 egri és Eger környéki gyerek táborozását támogatja az Eger Sikeréért Egyesület.

Mint ahogyan az már többször elhangzott az Eger Sikeréért Egyesület vezetőinek részérő, az egyesület a fiatalok támogatásával, a jövőbe kíván befektetni. Ennek szellemében szervez egyesületünk nyári tábort Kerecsenden. A gyerekek több turnusban vehetnek részt az egyhetes nyári táborban, ahol strandlátogatás, honvédelmi nap, illetve állatvédő előadások színesítik, az amúgy is érdekes és izgalmas programok tárházát.

Egyesületünk már több alkalommal rendezett egynapos kirándulásokat az egri általános iskolások számára. Idén – 2016 után – azonban ismét egyhetes táborozásra invitálta az egri Balassi Bálint Általános Iskola, illetve a Lenkey János Általános Iskola tanulóit.

(Lachata István, a Balassi Bálint iskola igazgatója és Forgó János, az ESE elnöke)