Hajrá Slow Food mozgalom! Hajrá Eger!

1

A Duna televízió Gasztroangyal című műsor vendége volt a Slow Food mozgalom honi nagykövete, egyesületünk tagja Szekeres Diána! Kétútköz, Tiszafüred, Kömlő, Demjén, Egerszalók, Egerszólát és Eger – a műsorban ezekre a helyre látogattak el Diáék!

Dia elkalauzolta a műsor nézőit a kétútközi Graefl-kastélyhoz, ahol szintén egyesületünk tagjai fogadták a stábot: Szerencsés Györgyiékhez, ahol Csutorás Ferenccel, Gál Tiborral, Demeter Csabával koccintottak egyet. Tiszafüred érintésével, Szécsi Zoltán háromszoros olimpiai bajnokunkhoz is betértek Kömlőn, ahol Szecska, ezúttal mint gazdálkodó mutatta be gazdaságát. Szecska társaságában Demjénben elfogyasztottak egy kiváló fogást. Egerszalókon meglátogatták a St. Andrea Pincészetet Lőrincz György kalauzolásával. A szalóki kitérőt követően Egerszólát következett, ahol Nagy Géza szürkemarha tenyésztőnél vendégeskedett a stáb. Végül Eger! Ha már gasztronómia és Eger: akkor Szépasszonyvölgy! Mindenképp nézzétek meg a műsort!

Gratulálunk Diának!

https://www.youtube.com/watch?v=KxKpslyXI0I